sõiduõpetaja, õppesõit, autokool, autoinstruktor, sõidueksam, ARK

Soiduopetaja, oppesoit, autokool, autoinstruktor
rus  est Valige sobiv sõiduaeg siin!

Mari 05.05.2016 11:37:40

Suur aitäh, Igor! Ka mina sain viimaks oma load kätte, mida ma mingil hetkel arvasin, et ei juhtugi :). Tänud kannatlikkuse ja heade õpetussõnade eest!

Kätlin 29.02.2016 12:51:35

Suurepärane õpetaja! Eriti soovitan Igorit neile, kel on mingil põhjusel jäänud sõitmistesse pikk paus ning vaja uuesti lube taastada.

Mina läksin Igori juurde peale seda, kui esimesed load olid juba 5 aastat aegunud. Kuna sõita oli vaja, siis polnud teist varianti, kui hakata uuesti sõitu harjutama. Kuigi mul varasemast ajast sõidukogemus oli olemas, siis olin esimeses tunnis ikkagi täiesti algaja ning käed värisemas alustasin praktiliselt nullist. Selle kõige juures oli Igor väga rahulik ning arvestas minu olematute oskustega ning julgustas.

Nüüdseks on ARK-i eksam kenasti tehtud ning rõõm sellest, et saan liikuda ise ja mitte sõltuda kellegi teise transpordivahendist, kirjeldamatu :) 

Ära tuleb maninida kindlasti see, et Igor on tõesti alati väga rahulik ja positiivne!

 

Suur aitäh!

Annika 14.12.2015 12:16:22

Aitäh Igorile, kes andis mulle mõne sõidutunniga juurde hulga enesekindlust, millest mul seni roolis istudes kõvasti puudu jäi! Lisaks sain temalt palju väärtuslikke sõidunippe, millele alati tähelepanu pöörata. Suur pabistaja, nagu ma olen, sain ometi Maanteeametis sõidueksami esimese korraga sooritatud. Kindlasti soovitan Igorit kõigile, kes tunnevad, et autokoolist ei piisanud ja on vaja lisatunde võtta. Suur aitäh, Igor, ja kõike head edaspidiseks!

Eliis 19.11.2015 09:20:17

Suurepärane õpetaja, kohe ei teagi kuidas ära tänada! Olin eelnevalt mitu korda sõidueksamil läibi kukkunud ning mitu aastat läks mööda ning enam ei julenudki väga rooli istuda ega uuesti eksamile minna. Igor aga suutis selle närvi kiirelt kaotada ja õpetas asju, millest varem autokoolis keegi rääkinudki polnud. Sain tänu temale kohe esimese korraga arki eksami tehtud ja load kätte. Olen nii õnnelik, et tema juurde läksin ja soovitan kõigile, väga super inimene ja õpetaja!

Merilin Varemäe 03.08.2015 09:30:41

Super õpetaja! Sõitsin oma kooli õpetajaga 25 tundi ja ikka oli kartus sõidu ees, sõitsin Igoriga 4 tundi ja peale seda olen kui kala vees. Seda tema õpetaski mulle, mida teised, ei suutnud: kuidas jääda roolis rahulikuks. Aitäh Igor! :) Sain ARKis läbi esimese korrga...

Lidia 09.01.2015 17:40:10

Mul oli selline jama, kui ma läksin ARK- i esimest korda sõidueksamit tegema olin endas väga kindel ja mõtlesin nii, et kui esimesest korrast, millegi pärast ära ei tee, siis teisest korrast teen ikka. Aga läks nii, kuidas ma pole arvanudki. Esimese eksami ajal, kui tegin ühe suure vea, hakkas minu peale eksami vastu võtja karjuma ja närvitsema, sellega oligi minu eksam läbi. Pärast seda esimest korda mul tuli paaniline kartus eksami ees. Kuigi ise sõitsin piisavalt rahulikult, tulles järgmistel kordadel eksamile olin väga närvis ja tänu sellele tegin selliseid vigu, mida tegelikult ei oleks teinud, kui sõidaks rahulikult.

Mõtlesin, et lähen eksami tegema Paide, räägitakse, et seal õnnestub tavaliselt esimesest korrast ära teha. Kuid kaalutledes kõike, sain aru, et ei ole hea mõte. Sest Tallinnas olin juba kolm korda eksami teinud ja ikka päris palju sõitnud, näinud erinevaid teid ja õppinud oma veadest. Ühel päeval isa leidis internetist sõiduõpetajat Igorit ja soovitas mulle teda, mille eest olen isale muidugi väga tänulik, helistasin leppisin aja kokku.Rääkides telefoniga sain juba kohe aru, et tegemist on väga hea inimesega ja tulles sõidutundi olin selles juba täiesti kindel. Kuigi minu autokooli õpetaja oli ka piisavalt rahulik ja üldiselt hea inimene, aga ikkagist, millegist oli puudu. Igor seletab nii, et kohe saad aru ja kui seletab, siis seletab ilma igasuguse üleliigse informatsioonita. Rääkis mulle, mis on kõige tähtsam sõitmise juures, mida eelmine minu sõiduõpetaja pole isegi kunagi maininud.

Paljud sõiduõpetajad  peaksid  Igorilt õppima ja endale sõidutunde võtma, et rohkem oleks selliseid õpetajaid!:)

Olen väga õnnelik selle üle, et õpisin Igori juures. Sõitsin temaga 8 tundi ja tegin eksami kohe ära. Veel seda, et peale igat sõitmist temaga olin alati nii heas tujus, et kohe terveks päevaks ja isegi nädalaks jätkus seda rõõmu.:) Olen kõikide kirjutajatega nõus, sest ta on tõesti seda, mida kirjutatakse. 

Suur Tänu Igorile! Kindlasti soovitan Teid oma tuttavatele ja sõpradele! :)

Lisanne 12.12.2014 15:58:23

Igor on õpetaja, kelle igas tunnis on tunda, et ta annab endast parima, et õpilased õpitu omandaksid ja ARKi eksamil kõik hästi läheks. Tänase seisuga on ARK sõidueksam edukalt sooritatud ja olen õpetajaga väga rahul.
Suured tänud!
 

Anette 06.05.2014 08:08:43

Väga hea sõiduõpetaja! Kõik muu on siin eelnevalt öeldud. Mul on väga hea meel, et ma tema leidsin ning peale pikka pausi taas sõitu harjutada sain. Tänu sellele läbisin ARK sõidueksami edukalt! :) 

AITÄH!

Jekaterina 01.05.2014 14:52:34

Suured tänud Igorile! Mul olid enne teda 2 sõiduõpetajat, aga nendega ei tulnud mul midagi toredad välja.
Väga rahulik, lõbus inimene kes tõsiselt oskab õpetada korralikult ja õeti sõitda.
Peale paare sõidutunde Igoriga sain ARK eksami läbi esimisest korrast!
Suur aitäh Teile Igor))))

Kertu N. 25.02.2014 18:52:42

Ma olen Igorile väga tänulik. Kaotasin nii palju aega ja ka raha oma valitud autokoolis käies ja nad ei õpetanud mulle pooltki nii palju kui Igor seda tegi nii vähese ajaga! Sain täna sõidueksami tehtud! Soovitan kõigile, kes tunnevad end lootusetuna ja kellel on sõitmisega seoses halbu kogemusi, te ei kahetse :)

Kirke 22.01.2014 18:34:10

Enne Igoriga sõitmist olin ARKi sõidueksamil mitu korda läbi kukkunud ja ei osanudki enam kuidagi edasi minna, asi tundus lootusetu. Olin väga ebakindel ja ma lausa kartsin autoga sõita. Igor tegi mulle lühikese ajaga selgeks kõik auto juhtimiseks vajaliku ja isegi seda, mida varasemad õpetajad mulle ei õpetanud. Nüüd sain esimese korraga ARKi sõidueksami tehtud ja tunne on väga hea. Tänu Igorile mulle lausa meeldib nüüd autoga sõita:) Ma olen väga õnnelik, et leidsin tee Igorini. Rahulik, heatahtlik, mõistlik, sõbralik õpetaja. Soovitan kõigile!

Sander 13.12.2013 22:09:14

Õpetaja, kes andis mulle tagasi minu enesekindluse :) Eelnevalt olin sõitnud suhteliselt kaua, kuid väga pisteliselt, sest alati olid sisse tulnud pikad pausid, mil polnud aega sõita. Ta kiidab õigete asjade eest, laidab samuti õigete asjade eest. Soodsam, kui käia autokoolis lisatunde võtmas. Mina igatahes sain peaaegu 2 aastat pärast esimesse teooriatundi minekut load kätte - tänu Igorile! Nii et soovitan!

Kaili 18.10.2013 17:19:22

Autokoolis sõitsin 50+ tundi ja ei omandanud ikka kõike vajalikku. Igoriga sõitsin 9 tundi ja omandasin rohkem kui autokoolis. Super sõiduõpetaja, suutis mulle lühikese ajaga kõik selgeks teha. Seda kõike rahulikult, kui mina kaotasin juba lootuse, siis Igor ei andnud alla, julgustas alati, oli rahulik ja tunnid temaga olid väga meeldivad. Temaga sõites ei olnud hirmu läbikukkumise ees ega pinget. Ta on ääretult rahulik ning positiivne inimene! Suutis minusugusele blondiinile kõik selgeks teha ning ainult tänu temale sain ARKi eksami tehtud. Ma olen siiralt- siiralt tänulik ja õnnelik, et temaga sõitma sattusin. Parim sõiduõpetaja keda tean! Edu ja loodan,et teed oma tööd edasi, Sinu sarnaseid sõiduõpetajaid võiks veel olla! Suur aitäh! :)

Alar 01.09.2013 16:54:39

Läbisin autokooli ja sain load eelmisel kümnendil, aga teatud elujuhtum viis selleni, et ma ei tahtnudki enam autorooli istuda. Nagu paljud siin olin minagi peaaegu juba käega löönud, kuna eelnevad sõiduõpetajad suutsid mind taas eemale peletada roolist. Tänu sellele positiivsetele tagasisidele siin võtsin siiski minagi Igoriga ühendust, võtsin mitmeid sõidutunde ja sain eile taas sõrmede vahele plastikkaardi, mida arvasin, et ma ei oma enam kunagi. Niiet ma tänan Teid Igor selle eest, et te andsite oma sõbralikuse, kasulike nõuannetega ja rahuliku loomuga (Mida kindlasti läks vaja!) tagasi mulle sõidurõõmu!

Triinu 05.06.2013 20:53:44

Täna käisin lubadel järgi! Nii-nii üliõnnelik! 
 
Ma ei oskagi sind kohe ära tänada! Kui ma oleks ......sse edasi jäänud, siis ma ilmselt oleks käega loonud kogu selle lubade saagale. Minu siirad tänud, et sa parandasid selle ..... autokoolist saadud psühholoogilise trauma ja aitasid mind selle minu jaoks keeruka asjaga!

Andrei 22.02.2013 20:06:28

Igor oli mul sõiduõpetajaks autokoolis ja tegu on väga meeldiva inimesega. Olen varem käinud veel ühes autokoolis, kuid oma laiskuse tõttu jätsin pooleli. Igor suutis teha mulle varasemalt arusaamatuna tundunud asjad väga selgeks (nagu näiteks paljudele raskusi tekitavad ringteed) ning see lisas motivatsiooni õppimiseks. Samuti tahaks kiita Igori Nissanit. Tean, et osad noored tahaksid uuema autoga sõita, kuid omast kogemusest ütlen, et tegu on väga mugava autoga, millega on väga hea õppida omamata erilist varasemat kogemust. Ise alustasin kunagi uuema autoga (Honda Accord) ning täiesti nullist oli sellega keeruline sõita. Lisaks Igor räägib puhtalt vene keelele lisaks ka eesti keelt, seega sobib ideaalselt absoluutselt igale õpilasele. Aitäh!

Maria 26.01.2013 15:56:08

Käisin eile ARKi eksamil ning sain esimese korraga läbi. Enne autokooli minekut ei uskunud, et minust võiks üldse pädev autojuht saada :)

Soovitan julgelt kõigile sõiduõpetajana Igorit, kes hämmastaval kombel suutis ka muidu väga tehnika ning autodekaugele minule sõitmise, liikluse ning autod huvitavaks muuta. 

Asjakohane, täpne ning samas ise mõelda laskev õpetaja.

 

Aitäh!

Martin 31.10.2012 08:00:47

Aitäh Igorile ja soovitan teda soojalt kõikidele sõiduga harjuvatele või õppivatele liiklejatele. Igor seletab rahulikult ja täpselt kõik situatsioonid üle ja tema tundides on mitmeid kordi parem käia kui mõne teise õpetaja omades. Sain järjekordsel eksamil läbi tänu tema näpunäidetele ja nõuannetele. Tänud veelkord!

Erik 05.10.2012 13:07:00

Sooritasite oma koolieksami eelmisel sajandil? Mõtlete kuidas jätkata ja kellega jätkata? Sõiduoskused on täiesti meelest länud? Tunnete, et olete lootusetu juhtum ja te ei saa vist kunagi lube? Mõtlete, et enam normaalseid sõiduõpetajaid polegi vist olemas? Ei tasu meelt heita! Abi on olemas. Igoril tuli sellise inimesega vaeva näha (mina) ja ta tuli sellega väga hästi toime. Alates juulikuust ja peale 60t sõidutundi õnnestus mul lõpuks sooritada ARKI-sõidueksam! Suured tänud Igorile! Ta jääb igas olukorras rahulikuks. Laseb harjutusi korrata niikaua kuni need õnnestuvad. Seletab sõidu ajal või peale seda kõik raskemad vead üle. Viis mind pea kõikidesse Tallinna trikikatega kohtadesse (arvatavasti) ja oli toeks kui asi tundus lootusetu. Uusi kliente ja jätkuvat tööpõldu soovides..

Erik

Merylin 04.09.2012 05:15:10
Käisin ma eelmisel nädalal ARKis sõidueksamil. Natuke uskumatu, aga seekordne katse osutus edukaks ning homme võin oma lubadele järgi minna. Tahan Sind südamest tänada, sest oled tõesti väga hea õpetaja ning Sinu antud nõuannetest oli minu jaoks palju kasu. Aitäh, et minuga nii kannatlik ikka olid ja edu edaspidiseks!
Eik 12.07.2012 15:23:15

Soovitan soojalt! Igor on tase! Õpetaja kes tekitab sinus eneseusku. ARK tehtud!

 

Kertu 06.02.2012 18:55:25

Kõige parem sõiduõpetaja!!!

Õpetab selgeks kõik trikid nipid, jääb alati rahulikuks, väga väga tore ja armas inimene, sõidutunnid olid ALATI väga lõbusad.

Mina soovitan kõigile, ei ole olemas teist nii head sõiduõpetajat!!!

Sain tehtud kõik eksamid esimese korraga ja seda kõike tänu suurepärasele õpetajale!!

Aitäh!

hk (registreerimata) 18.12.2011 17:26:58

hk (registreerimata)
Re: HEAD sõiduõpetajad:)
Mina käisin Auotom autokoolis ja õpetajaks oli Igor Alhovik. Tean mitmeid, kes algselt sõitsid mõne muu õpetajaga, kuid hiljem vahetasid Igori vastu, sest ta on niivõrd hea õpetaja. Usun, et võin julgelt väita, et rahulikumat ja toredamat inimest ei ole olemas. Ei möödunud ühtegi tundi ilma naljata. Tal on väga häid näiteid igast olukordadest elust ja muidu ka hästi muhe mees! Kindlasti soovitan! Ta pole pelgalt õpetaja, et teeb sõidud ära ja siis kõik. Elab väga kaasa ka sellele, kuidas sul eksam läheb jne, tõesti armas inimene :) kui võimalus valida, siis kindlasti tema kõigist teistest! Edu!

Andra 04.12.2011 11:18:34

Olen väga rahul Igoriga. Käisin temaga sõitmas, eriti hästi sain harjutada kui käisime Haapsalus. Pikk maa sõitmist maanteel õpetab väga palju. Ark-i eksamid tegin ära esimese korraga :)  (JA SEDA KÕIKE TÄNU IGORILE). Soovitan teda tõesti kõigile, sest tegemist on suurepärase õpetajaga!

AITÄH!

Karmen 04.11.2011 17:21:52

Tänu Teile sain ka mina ARK'i eksami tehtud. SUUR aitäh! Tõesti parim õpetaja üldse. Kõik, mis avalehel kirjas, vastab tõele. Rahulik sõiduõpetaja, kes ei suitseta. :) Soovitan kõigile, suurepärane õpetaja! Veelkord suured tänud!

Diana 25.10.2011 20:39:47

Võibolla uskumatu, aga tõsi. Ma tegin ARK eksami ära. Teiega reede õhtune sõit aitas :)
Olin laupäeva hommikul 20 minutit varem kohale. Kuni üheksani oli seal tühjus. 9:05 jõudsid kaks masinat korraga kohale. Arvasime juba, et meid on ära unustatud.

Aga see 20 minutit varem tühjuses mõjus väga hästi. Võtsin mõnuga värsket õhku, sundisin end rahulikuks ja ütlesin endale, et mulle ju meeldib sõita.

Eksamineerija oli väga meeldiv. Jutustasime ja sõit kulges rahulikult selles rahulikus alles ärkavas linnas. Sõpruse pst sõitu, edasi Pärnu mnt poole, sealt Laagri, Saue ja linna tagasi.

Kõik õnnestus.

Küllap kõikide asjade kokkulangevus andiski selle, mille nimel kõike sai tehtud.

Suured tänud Teile ja Tohutut Jõudu edaspidiseks!

Diana P.

Aldo 22.09.2011 09:56:58

Sain tehtud!

Suured tänud nende vihjete eest, mis mulle naitasite - nendest oli palju kasu!

Liina 01.08.2011 20:26:52
Lihtsalt väga vinge õpetaja.Väga kannatlik ja põhjalik.Näeb sinuga nii kaua vaveva kuni on kindel,et sa oled eksamiteks valmis ja sealt läbi ei kuku.Teeb nalja ja vahel kurjustab aga seda sellepärast,et sul täesti oma vead meelde jääksid.Soovitan kõigil soovijatel Igori käest tunde võtta!!Väga hea õpetaja!
Heinat 01.08.2011 20:22:25
Hmm kuna siin kõik räägivad oma sõiduõpetajatest siis pole kah enda oma kohta midagi halba öelda.Igor Alhovik ja soovitan VÄGA!!VÄga rahulik ja seletab hästi.Ainukene pisikene ehmatus oli mahtuniversaal esimestkorda linnas liikluses sõita :P .
katrin 01.08.2011 20:16:35
Sain ark eksami tehtud. Tänud Igor!! Soovitan kõigile, super õpetaja.
Jane 01.08.2011 04:39:22
Sain load 2007a,enne seda võtsin lisatunde Igori õpetusel,suurepärane õpetaja!!!!! Tänan tagantjärele :)


1  2  3  4